16-22 MART 2020 Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacı ve Yarışma Soruları

Yarışmaya İstanbul’dan katılan ve aslen Tokatlı olan Sadi Adıgüzel, 42 yaşında, evli ve yirmi yaşında bir çocuk babası. Kocaeli Üniversitesi Kimya Bölümü mezunu olan, bir enerji firmasında proje müdürü olarak çalışan Sadi Bey, yarışmada ödül kazanmanın çok önemli olmadığını ve keyifli zaman geçirmek için yarışmaya katıldığını söylüyor. Evli ve iki çocuk annesi olan 43 yaşındaki […]

Yarışmaya İstanbul’dan katılan ve aslen Tokatlı olan Sadi Adıgüzel, 42 yaşında, evli ve yirmi yaşında bir çocuk babası. Kocaeli Üniversitesi Kimya Bölümü mezunu olan, bir enerji firmasında proje müdürü olarak çalışan Sadi Bey, yarışmada ödül kazanmanın çok önemli olmadığını ve keyifli zaman geçirmek için yarışmaya katıldığını söylüyor.

Evli ve iki çocuk annesi olan 43 yaşındaki Işıl Akbaba, aslen Niğdeli ve yarışmaya Ankara’dan katılıyor. Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu, uzun yıllar bankacı olarak çalışmış ve şu anda çalışma hayatına ara vermiş Işıl Hanım, çocuklarının başvurusu üzerine yarışmaya katılıyor ve ödül kazanırsa bu parayı ailesi için kullanacağını söylüyor.

Evli ve iki çocuk babası olan 40 yaşındaki Çağrı Bozay, aslen Ankaralı ve yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Başkent Üniversitesi İşletme Bölümü öğrencisi olan Çağrı Bey, uzun yıllar kurumsal şirketlerde çalıştıktan sonra kendi yazılım şirketini kurmuş. Yarışmadaki hedefi 1.000.000 TL olan Çağrı Bey, en az 60.000 TL ile yarışmadan ayrılmak istediğini söylüyor.

1983 Adana doğumlu olan ve yarışmaya İstanbul’dan katılan Berna Bülbül, İstanbul Üniversitesi Finans Bölümü mezunu. Yüksek lisansını Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Bölümünde tamamlayan ve şu anda bir yatırım firmasında proje yöneticisi olarak çalışan Berna Hanım, yarışmada ödül kazanırsa Afrika seyahati yapmak istediğini söylüyor.

Aslen İstanbullu olan ve üç yıl önce çocuklarıyla yeni bir hayat kurmak için İzmir Seferihisar’a taşınan Deniz Özbatur, şu anda çevirmenlik, reklam yazarlığı ve editörlük yapıyor. Yarışmaya kızının ısrarı üzerine katılan Deniz Hanım, yarışmada ödül kazanması durumunda bu parayı çocuklarının eğitim hayatı için kullanmak istiyor.

28 yaşında olan ve yarışmaya Bodrum’dan katılan Doğa Berk Küçükçetin, Galatasaray İletişim Teknoloji Müzik Akademisi mezunu. Atina’da bir teknoloji firmasında kıdemli departmanında çalışmış olan Berk Bey, şu anda Bodrum’da tekno müzikle uğraşıyor ve dj’lik yapıyor.

Aslen Eskişehirli olan ve yarışmaya Ankara’dan katılan 38 yaşındaki Fatih Sak, Anadolu Üniversitesi Tarih Bölümünden mezun olduktan sonra yüksek lisansını Selçuk Üniversitesi Tarih Öğretmenliği Bölümünde tamamlamış. Evli ve bir çocuk babası olan Fatih Bey, şu anda özel bir eğitim kurumunda öğretmen ve idareci olarak çalışma hayatına devam ediyor ve yarışmada 125.000 TL kazanmayı hedefliyor.
Annesi, babası, iki oğlu, kedisi ve köpeğiyle yaşadığını söyleyen 45 yaşındaki Sinan Eraslan, Sofia MT&M Üniversitesi mezunu. İş hayatı sebebiyle toplamda 106 ülke görmüş olan Sinan Bey, şu anda bir kozmetik şirketinde uluslararası iş geliştirme direktörü olarak çalışıyor ve yarışmada 125.000 TL kazanmayı hedefliyor.

Aslen Sivaslı olan ve yarışmaya İstanbul’dan katılan 20 yaşındaki Okan Sarzep, Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisi. İleride psikiyatri alanında ilerlemek istediğini söyleyen Okan Bey, yarışmada 15.000 TL’lik baraj sorusunu geçmeyi hedefliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
1 ŞUBAT 2020 Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacı ve Yarışma Soruları 12 Ocak 2020 Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacı&Yarışma Soruları 14 ekim kim milyoner olmak ister başvuru sonuçları 16-22 MART 2020 Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacı ve Yarışma Soruları 17-subat-2020-kim-milyoner-olmak-ister-yarismaci-ve-yarisma-sorulari-2 18 Ocak 2020 Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacı ve Yarışma Soruları 20 Ocak 2020 Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacı ve Yarışma Soruları 25 Ocak 2020 Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacı ve Yarışma Soruları 27 Ocak 2020 Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacı ve Yarışma Soruları 29 ŞUBAT 2020 Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacı ve Yarışma Soruları 3 ŞUBAT 2020 Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacı ve Yarışma Soruları 8 Ocak 2020 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları kasim 2019 kim milyoner olmak ister basvuru sonuclari kim milyoner olmak ister kim milyoner olmak ister başvur sonuçları kim milyoner olmak ister başvuru kim milyoner olmak ister başvuru 2020 kim milyoner olmak ister başvuru güncelleme kim milyoner olmak ister başvuru ne zaman sonuçlanır kim milyoner olmak ister başvuru no sorgulama kim milyoner olmak ister başvuru no sorgulama sabah gazetesi kim milyoner olmak ister başvuru numarası kim milyoner olmak ister başvuru numarası öğrenme kim milyoner olmak ister başvuru numarası unuttum kim milyoner olmak ister başvuru şartları kim milyoner olmak ister başvuru sonuçları kim milyoner olmak ister başvuru sonuçları 2019 kim milyoner olmak ister başvuru sonuçları 2020 kim milyoner olmak ister başvuru sonucu ne zaman belli olur kim milyoner olmak ister başvuru sorgulama kim milyoner olmak ister başvuru takip sabah kim milyoner olmak ister başvuru whatsapp kim milyoner olmak ister izle kim milyoner olmak ister mülakat kim milyoner olmak ister oyun Kimmilyoner olmak ister başvuru Kimmilyoner olmak ister Başvuru numaramı unuttum Kimmilyoner olmak ister başvuru sonucu Kimmilyoner olmak ister yarışma soruları sabah gazetesi kim milyoner olmak ister başvuru sonuçlari sabah gazetesi kim milyoner olmak ister başvuru sonuçlari 2019 sabah gazetesi kim milyoner olmak ister başvuru sonuçlari 2020 sabah kim milyoner olmak ister başvuru sorgulama

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Bird Trap

Bird Trap

20 Ağustos 2022, Yorum yok Bird Trap