18 Nisan 2020; Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacı ve Sorular

36 yaşında olan ve yarışmaya İstanbul’dan katılan Ahmet Yaşar, Yeditepe Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü mezunu. Oyunculuk akademilerinde eğitim alan Ahmet Bey, dizi ve film oyunculuğu yapıyor. 60.000 TL değerindeki 9. soru: 30.000 TL değerindeki 8. soru: Mimar Sinan Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Bölümü öğrencisi olan Ayça Evli, 22 yaşında ve yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Ayça […]

36 yaşında olan ve yarışmaya İstanbul’dan katılan Ahmet Yaşar, Yeditepe Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü mezunu. Oyunculuk akademilerinde eğitim alan Ahmet Bey, dizi ve film oyunculuğu yapıyor.

60.000 TL değerindeki 9. soru:

30.000 TL değerindeki 8. soru:


Mimar Sinan Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Bölümü öğrencisi olan Ayça Evli, 22 yaşında ve yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Ayça Hanım, gönüllü olarak çocuklarla ve hayvanlarla ilgili çalışmalarla uğraşıyor.

Evli ve iki çocuk babası olan 41 yaşındaki Bora Çakır aslen Trakyalı ve yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. On dört yıl turizm sektöründe çalışan Bora Bey şu anda çalışma hayatına devam etmiyor. Bora Bey, yarışmada ödül kazanırsa bu parayla birikim yapmak istediğini söylüyor.


125.000 TL değerindeki 10. soru:

60.000 TL değerindeki 9. soru:

Yarışmaya İstanbul’dan katılan, aslen Konyalı olan 35 yaşındaki Serkan Bükçe evli ve 35 günlük bir kız çocuğu babası. Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Bölümü mezunu olan Serkan Bey, şu anda bir otelin departman müdürü olarak çalışıyor ve yarışmada bir hedefinin olmadığını, ileride kızına bir hatıra olması için katıldığını söylüyor.

Aslen Bayburtlu olan ve İstanbul’da ailesiyle yaşayan 29 yaşındaki Kahraman Tosun, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Otomotiv Bölümü mezunu. Kahraman Bey, otomotiv teknikeri olarak çalışma hayatına devam ediyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Bird Trap

Bird Trap

20 Ağustos 2022, Yorum yok Bird Trap