15 ŞUBAT 2020 Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacı ve Yarışma Soruları

15 ŞUBAT 2020 Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacı ve Yarışma Soruları

Aslen Tokatlı olan ve yarışmaya Adana’dan katılan 60 yaşındaki Şerife Gönül Oytun, Gazi Üniversitesi Müzik Eğitimi Bölümü mezunu. Emekli müzik öğretmeni olan, eşiyle birlikte koro şefliği, piyano öğretmenliği de yapan ve iki kızıyla birlikte yarışmayı izlerken katılma kararı veren Gönül Hanım, yarışmada ödül kazanırsa Adana’da davul zurnayla karşılanacağını söylüyor. Yarışmaya Edirne’den katılan 28 yaşındaki Erdinç […]

Aslen Tokatlı olan ve yarışmaya Adana’dan katılan 60 yaşındaki Şerife Gönül Oytun, Gazi Üniversitesi Müzik Eğitimi Bölümü mezunu. Emekli müzik öğretmeni olan, eşiyle birlikte koro şefliği, piyano öğretmenliği de yapan ve iki kızıyla birlikte yarışmayı izlerken katılma kararı veren Gönül Hanım, yarışmada ödül kazanırsa Adana’da davul zurnayla karşılanacağını söylüyor.

Yarışmaya Edirne’den katılan 28 yaşındaki Erdinç Canbaz, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu. Üç yıldır serbest avukat olarak çalışan Erdinç Bey, yarışmada 60.000 TL’lik soruyu aşabilmeyi hedefliyor.

 

Gurbetçi bir ailenin kızı olduğunu söyleyen 34 yaşındaki Hatice Sultan Şamlıoğlu, Almanya doğumlu ve yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Altı yıl önce evlenip Türkiye’ye dönen iki çocuk annesi Hatice Hanım, Tübingen Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü mezunu. İki sene öğretmenlik yapan Hatice Hanım, şu anda babasının trafo aksesuarları üreten şirketinde çalışma hayatına devam ediyor.

Evli ve dört çocuk babası olan 47 yaşındaki Murat Yasan, yarışmaya Kütahya’dan katılıyor. Yirmi yıl Türk Silahlı Kuvvetlerinde Astsubay olarak görev yaptıktan sonra geçirdiği paraşüt kazası sebebiyle Türk Silahlı Kuvvetlerinden ayrılmak zorunda kalan Murat Bey, şu anda tekvando antrenörü olarak çalışıyor ve yarışmada ödül kazanırsa spor parkuru kurmak istediğini söylüyor.

Yarışmaya Edirne’den katılan, Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü mezunu olan ve 16 yıl İngilizce öğretmeni olarak çalışan Başak Bozan, son bir yıldır beyin tümörü tedavisinden dolayı çalışma hayatına ara vermek zorunda kalmış. Başak Hanım, yarışmada ödül kazanması durumunda bu parayla tedavi masraflarını karşılamak istediğini söylüyor.

30.000 TL değerindeki 8. soru:

Sorunun Cevabı ; B

Arkadaşının ısrarı üzerine yarışmaya katılan 39 yaşındaki Mutlucan Şahan, Galatasaray Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu. Yüksek lisansını Galatasaray Üniversitesi Stratejik İletişim Bölümünde tamamlayan Mutlucan Bey, doktorasını da Fransa’da Grenoble Alpleri Üniversitesinde tamamlamış. Mutlucan Bey, yarışmada 125.000 TL değerindeki ödülü kazanmayı hedefliyor.

Aslen Muğlalı olan ve yarışmaya Ankara’dan katılan 23 yaşındaki Zeynep Çöllü, Başkent Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü son sınıf öğrencisi. Şu anda stajyer fizik tedavi uzmanı olarak çalışan Zeynep Hanım, beş senedir profesyonel olarak halk dansları derneğinde de çalışıyor.

İstanbul doğumlu olan 35 yaşındaki Ebru Güven, Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunu. Yüksek lisansını da aynı üniversitenin mimari tasarım bölümünde tamamlayan ve özel bir mimarlık firmasında yönetici olarak çalışan Ebru Hanım, dokuz yaşında bir çocuk annesi.

Aslen Mersinli olan ve yarışmaya İstanbul’dan katılan iki çocuk babası Mehmet Coşkundeniz, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 32 yıl gazeteci olarak çalışma hayatına devam eden Mehmet Bey, son 20 yıldır da insan ilişkileri üzerine yazılar ve kitaplar yazıyor.

Aslen Erzincanlı olan ve yarışmaya Eskişehir’den katılan 25 yaşındaki Osman Can Bağır, Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü son sınıf öğrencisi. Spor eğitmenliği ve modellik yapan Osman Bey, bu sene katıldığı modellik yarışmasında derece aldıktan sonra ileride İstanbul’da yaşayıp oyunculuk eğitimi almaya karar vermiş. Osman Bey, yarışmada ödül kazanırsa bu parayla ailesine destek olmak istediğini söylüyor.

 

30.000 TL değerindeki 8. soru:

Sorunun Cevabı ; C

60.000 TL değerindeki 9. soru:

Sorunun Cevabı ; A

29 yaşında olan ve yarışmaya Samsun’dan katılan Hakkı Can Boysan, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü mezunu. Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Bölümünden de mezun olan Can Bey, şu anda “online” İngilizce öğreten bir platformda İngilizce öğretmeni olarak çalışıyor ve gönüllü çevirmenlik yapıyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
1 ŞUBAT 2020 Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacı ve Yarışma Soruları 12 Ocak 2020 Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacı&Yarışma Soruları 14 ekim kim milyoner olmak ister başvuru sonuçları 18 Ocak 2020 Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacı ve Yarışma Soruları 20 Ocak 2020 Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacı ve Yarışma Soruları 25 Ocak 2020 Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacı ve Yarışma Soruları 27 Ocak 2020 Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacı ve Yarışma Soruları 3 ŞUBAT 2020 Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacı ve Yarışma Soruları 8 Ocak 2020 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları kasim 2019 kim milyoner olmak ister basvuru sonuclari kim milyoner olmak ister kim milyoner olmak ister başvur sonuçları kim milyoner olmak ister başvuru kim milyoner olmak ister başvuru 2020 kim milyoner olmak ister başvuru güncelleme kim milyoner olmak ister başvuru ne zaman sonuçlanır kim milyoner olmak ister başvuru no sorgulama kim milyoner olmak ister başvuru no sorgulama sabah gazetesi kim milyoner olmak ister başvuru numarası kim milyoner olmak ister başvuru numarası öğrenme kim milyoner olmak ister başvuru numarası unuttum kim milyoner olmak ister başvuru şartları kim milyoner olmak ister başvuru sonuçları kim milyoner olmak ister başvuru sonuçları 2019 kim milyoner olmak ister başvuru sonuçları 2020 kim milyoner olmak ister başvuru sonucu ne zaman belli olur kim milyoner olmak ister başvuru sorgulama kim milyoner olmak ister başvuru takip sabah kim milyoner olmak ister başvuru whatsapp kim milyoner olmak ister izle kim milyoner olmak ister mülakat kim milyoner olmak ister oyun Kimmilyoner olmak ister başvuru Kimmilyoner olmak ister Başvuru numaramı unuttum Kimmilyoner olmak ister başvuru sonucu Kimmilyoner olmak ister yarışma soruları sabah gazetesi kim milyoner olmak ister başvuru sonuçlari sabah gazetesi kim milyoner olmak ister başvuru sonuçlari 2019 sabah gazetesi kim milyoner olmak ister başvuru sonuçlari 2020 sabah kim milyoner olmak ister başvuru sorgulama

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM