17 ŞUBAT 2020 Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacı ve Yarışma Soruları

17 ŞUBAT 2020 Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacı ve Yarışma Soruları

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği son sınıf öğrencisi olan 23 yaşındaki Halenur Taşçıoğlu, bir kafede baristalık yapıyor ve aynı zamanda özel İngilizce dersleri veriyor. Halenur Hanım, yarışmada ödül kazanırsa bu parayla babasına üç kere yemek ısmarlamak, ihtiyacı olan küçük çocuklara mont almak ve yurt dışında staj yapmak istediğini söylüyor. 1976 Kars doğumlu olan ve […]

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği son sınıf öğrencisi olan 23 yaşındaki Halenur Taşçıoğlu, bir kafede baristalık yapıyor ve aynı zamanda özel İngilizce dersleri veriyor. Halenur Hanım, yarışmada ödül kazanırsa bu parayla babasına üç kere yemek ısmarlamak, ihtiyacı olan küçük çocuklara mont almak ve yurt dışında staj yapmak istediğini söylüyor.

1976 Kars doğumlu olan ve yarışmaya Kocaeli’den katılan Ufuk Koçak, evli ve 14 yaşında bir çocuk babası. 1999 Gölcük Depreminde annesi, teyzesi ve kuzenini kaybeden Ufuk Bey’in kendisi de 3 gün enkaz altında kalmış. Kangren olduğu için 2 bacağını da kaybeden ve şu anda protez bacak kullanan Ufuk Bey, dünya engelli serbest dalış rekorunu kırdığını ve aynı zamanda Türkiye’nin ilk engelli dalış eğitmeni olduğunu belirtiyor. Kitap yazarlığı, motivasyon konuşmaları ve yaşam koçluğu da yapan ve vaktinin büyük kısmını sosyal sorumluluk projeleri için kullanan Ufuk Bey, yarışmada 1.000.000 TL kazanmayı ve bu parayla sosyal sorumluluk projelerini gerçekleştirmek istediğini söylüyor.

Oğlunun başvurusu üzerine yarışmaya katılan 68 yaşındaki Şebnem Sabanlar, Bursa Kız Öğretmen Lisesi mezunu. 42 yıllık evli olan, 3 çocuk annesi Şebnem Hanım, sekiz yıl öğretmen olarak çalıştıktan sonra çocuklarına bakmak için iş hayatını bırakmış. Şebnem Hanım, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla eşine bir sürpriz yapmak istediğini söylüyor.

Yedi sene Danimarka’da yaşayan, 32 yaşındaki evli ve bir çocuk annesi Eftun Altın, geçtiğimiz sene Nisan ayında Türkiye’ye geri dönüş yapmış. Yarışmaya İzmir’den katılan, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Metalürji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü mezunu olan ve yüksek lisansını Uppsala Üniversitesi Rüzgâr Enerjisi Proje Yöneticiliği Bölümünde tamamlayan Eftun Hanım, yarışmada ödül kazanırsa ikinci el eşyalarla ilgili olan girişimcilik planını gerçekleştirmek istediğini söylüyor.

Aslen Rizeli olan ve yarışmaya İstanbul’dan katılan 22 yaşındaki Ali Utku Topal, Yakın Doğu Üniversitesi Veteriner Teknikerliği Bölümü mezunu. Şu anda dikey geçiş sınavına hazırlanan, boş zamanlarında müzikle ilgilenen ve albüm çıkarmak için hazırlıklar yapan Utku Bey, yarışmada ödül kazanırsa bu parayla müzik ekipmanları almak istediğini söylüyor.

Aslen Mardinli olan ve yarışmaya İstanbul’dan katılan 27 yaşındaki Merve Dağlı, İstanbul Üniversitesi Gazetecilik Bölümü öğrencisi. Altı aylık spikerlik deneyimi olan, son altı senedir yazarlık yapan ve 3 kitabı olan Merve Hanım, şu anda okul gazetesinde çalışma hayatına devam ediyor.

Yarışmaya İstanbul’dan katılan 19 yaşındaki Zeynep Çağrı, Özyeğin Üniversitesi İşletme Bölümü hazırlık sınıfı öğrencisi. Zeynep Hanım, bir arkadaşının yarıştığını gördükten sonra yarışmaya başvurmaya karar vermiş.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
1 ŞUBAT 2020 Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacı ve Yarışma Soruları 12 Ocak 2020 Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacı&Yarışma Soruları 14 ekim kim milyoner olmak ister başvuru sonuçları 17-subat-2020-kim-milyoner-olmak-ister-yarismaci-ve-yarisma-sorulari-2 18 Ocak 2020 Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacı ve Yarışma Soruları 20 Ocak 2020 Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacı ve Yarışma Soruları 25 Ocak 2020 Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacı ve Yarışma Soruları 27 Ocak 2020 Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacı ve Yarışma Soruları 3 ŞUBAT 2020 Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacı ve Yarışma Soruları 8 Ocak 2020 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları kasim 2019 kim milyoner olmak ister basvuru sonuclari kim milyoner olmak ister kim milyoner olmak ister başvur sonuçları kim milyoner olmak ister başvuru kim milyoner olmak ister başvuru 2020 kim milyoner olmak ister başvuru güncelleme kim milyoner olmak ister başvuru ne zaman sonuçlanır kim milyoner olmak ister başvuru no sorgulama kim milyoner olmak ister başvuru no sorgulama sabah gazetesi kim milyoner olmak ister başvuru numarası kim milyoner olmak ister başvuru numarası öğrenme kim milyoner olmak ister başvuru numarası unuttum kim milyoner olmak ister başvuru şartları kim milyoner olmak ister başvuru sonuçları kim milyoner olmak ister başvuru sonuçları 2019 kim milyoner olmak ister başvuru sonuçları 2020 kim milyoner olmak ister başvuru sonucu ne zaman belli olur kim milyoner olmak ister başvuru sorgulama kim milyoner olmak ister başvuru takip sabah kim milyoner olmak ister başvuru whatsapp kim milyoner olmak ister izle kim milyoner olmak ister mülakat kim milyoner olmak ister oyun Kimmilyoner olmak ister başvuru Kimmilyoner olmak ister Başvuru numaramı unuttum Kimmilyoner olmak ister başvuru sonucu Kimmilyoner olmak ister yarışma soruları sabah gazetesi kim milyoner olmak ister başvuru sonuçlari sabah gazetesi kim milyoner olmak ister başvuru sonuçlari 2019 sabah gazetesi kim milyoner olmak ister başvuru sonuçlari 2020 sabah kim milyoner olmak ister başvuru sorgulama

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM