25 Ocak 2020 Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacı ve Yarışma Soruları

25 Ocak 2020 Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacı ve Yarışma Soruları

Gaziantep Büyükşehir Belediyesinde müze görevlisi olarak çalışan 22 yaşındaki Zübeyde Karabacak, Hacettepe Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü mezunu. 2012’de kanser tedavisi görüp kanseri yenen, 2016’da geçirdiği trafik kazası sonucu sağ kolunu kaybeden ve şu anda biyonik kol kullanan Zübeyde Hanım, yarışmada ödül kazanırsa bu parayı yararlı işler için kullanacağını söylüyor. 19 yaşında olan ve […]

Gaziantep Büyükşehir Belediyesinde müze görevlisi olarak çalışan 22 yaşındaki Zübeyde Karabacak, Hacettepe Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü mezunu. 2012’de kanser tedavisi görüp kanseri yenen, 2016’da geçirdiği trafik kazası sonucu sağ kolunu kaybeden ve şu anda biyonik kol kullanan Zübeyde Hanım, yarışmada ödül kazanırsa bu parayı yararlı işler için kullanacağını söylüyor.

19 yaşında olan ve yarışmaya Kilis’ten katılan Ece Uslu, Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü öğrencisi. Psikoloji alanıyla yakından ilgilenen Ece Hanım, ileride de psikoloji bölümünde eğitim almak istediğini söylüyor.
Yarışmaya kız kardeşinin başvurusu üzerine katılan Işın Neslihan Domaniç, aslen Erzincanlı. İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan, dönem dönem İstanbul, Ankara ve Tekirdağ’da yaşayan Işın Hanım, İstanbul’da iç mimarlık, Tekirdağ’da üzüm yetiştiriciliği yapıyor. Aynı zamanda da özel bir şirkete danışmanlık veren Işın Hanım’ın, 2015’te geçirdiği bir kaza sonucu %66 omurga hasarı oluşmuş.
30.000 TL değerindeki 8. soru:

Cevap: B > Yolbul
60.000 TL değerindeki 9. soru:   
Cevap:  D >   50 Saat 10 Dakika
1996 İstanbul doğumlu olan Serdar Yaşa, İstanbul Arel Üniversitesi Radyo Televizyon Programcılığı Bölümü öğrencisi. Aynı zamanda özel bir televizyon kanalında editör olarak çalışan Serdar Bey, yarışmada 15.000 TL kazanmayı hedefliyor.
Yeni evli olan ve yarışmaya Hatay İskenderun’dan katılan 25 yaşındaki Merve Araz, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü mezunu. İskenderun Belediyesinde halkla ilişkiler bölümünde çalışan Merve Hanım, ileride güzellik merkezi açmak istediğini söylüyor.
Aslen Adanalı olan ve eğitim hayatı sebebiyle Manisa’da yaşayan 23 yaşındaki Beyza Cemre Altaş, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler son sınıf öğrencisi. “Free-lance” tercüman olarak çalışan Cemre Hanım, yarışmada ödül kazanırsa, bu parayla yüksek lisans eğitimi almak istediğini söylüyor.
Aslen Adanalı olan ve eğitim hayatı sebebiyle Manisa’da yaşayan 23 yaşındaki Beyza Cemre Altaş, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler son sınıf öğrencisi. “Free-lance” tercüman olarak çalışan Cemre Hanım, yarışmada ödül kazanırsa, bu parayla yüksek lisans eğitimi almak istediğini söylüyor.

30.000 TL değerindeki 8. soru:
Cevap: D >  I Will Always Love You

Aslen Adanalı olan ve yarışmaya İstanbul’dan katılan 32 yaşındaki Mustafa Emin Bozdağ, Hacettepe Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu ve şu anda Galatasaray Üniversitesi İşletme Bölümünde yüksek lisansını tamamlıyor. Özel bir şirkette sekiz yıldır iç denetçi olarak çalışan Mustafa Bey, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayı evlilik masrafları için kullanmak istediğini söylüyor.

Yarışmaya Ankara’dan katılan 19 yaşındaki İrem Kılıçaslan, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü öğrencisi. İrem Hanım, yarışmada ödül kazanması durumunda bu parayla yurt dışında staj yapmak istediğini söylüyor.
60.000 TL değerindeki 9. soru:
Cevap: D > Ekvator

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
12 Ocak 2020 Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacı&Yarışma Soruları 14 ekim kim milyoner olmak ister başvuru sonuçları 18 Ocak 2020 Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacı ve Yarışma Soruları 20 Ocak 2020 Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacı ve Yarışma Soruları 25 Ocak 2020 Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacı ve Yarışma Soruları 8 Ocak 2020 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları kasim 2019 kim milyoner olmak ister basvuru sonuclari kim milyoner olmak ister kim milyoner olmak ister başvur sonuçları kim milyoner olmak ister başvuru kim milyoner olmak ister başvuru 2020 kim milyoner olmak ister başvuru güncelleme kim milyoner olmak ister başvuru ne zaman sonuçlanır kim milyoner olmak ister başvuru no sorgulama kim milyoner olmak ister başvuru no sorgulama sabah gazetesi kim milyoner olmak ister başvuru numarası kim milyoner olmak ister başvuru numarası öğrenme kim milyoner olmak ister başvuru numarası unuttum kim milyoner olmak ister başvuru şartları kim milyoner olmak ister başvuru sonuçları kim milyoner olmak ister başvuru sonuçları 2019 kim milyoner olmak ister başvuru sonuçları 2020 kim milyoner olmak ister başvuru sonucu ne zaman belli olur kim milyoner olmak ister başvuru sorgulama kim milyoner olmak ister başvuru takip sabah kim milyoner olmak ister başvuru whatsapp kim milyoner olmak ister izle kim milyoner olmak ister mülakat kim milyoner olmak ister oyun Kimmilyoner olmak ister başvuru Kimmilyoner olmak ister Başvuru numaramı unuttum Kimmilyoner olmak ister başvuru sonucu Kimmilyoner olmak ister yarışma soruları sabah gazetesi kim milyoner olmak ister başvuru sonuçlari sabah gazetesi kim milyoner olmak ister başvuru sonuçlari 2019 sabah gazetesi kim milyoner olmak ister başvuru sonuçlari 2020 sabah kim milyoner olmak ister başvuru sorgulama

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM