27 Nisan 2020 Kim Milyoner Olmak İster

27 Nisan 2020 Kim Milyoner Olmak İster

60.000 TL değerindeki 9. soru: 30.000 TL değerindeki 8. soru: 1976 Sivas doğumlu olan ve yarışmaya İstanbul’dan katılan Hüseyin Bülent Oskay, Ege Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunu. Yüksek lisansını ve doktorasını Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünde tamamlayan Bülent Bey, yarışmada 125.000 TL kazanmayı hedefliyor. Aslen Malatyalı olan ve yarışmaya İstanbul’dan katılan […]

60.000 TL değerindeki 9. soru:

30.000 TL değerindeki 8. soru:

1976 Sivas doğumlu olan ve yarışmaya İstanbul’dan katılan Hüseyin Bülent Oskay, Ege Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunu. Yüksek lisansını ve doktorasını Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünde tamamlayan Bülent Bey, yarışmada 125.000 TL kazanmayı hedefliyor.

Aslen Malatyalı olan ve yarışmaya İstanbul’dan katılan 40 yaşındaki Ahmet Serhat Kaplan, Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu ve şu anda Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Bölümü öğrencisi. Ahmet Bey, on altı yıllık oyunculuk hayatından sonra şu anda bir GSM şirketinde yer kiralama sorumlusu olarak çalışma hayatına devam ediyor.

Yarışmaya İstanbul’dan katılan 50 yaşındaki Hale Akbaş, geçen sene medya sektöründen emekli olmuş. Emeklilik hayatında pastacılık eğitimi alan Hale Hanım, ileride butik bir pastane açmak istediğini söylüyor.

Yıldız Teknik Üniversitesi Batı Dilleri ve Edebiyatları Bölümü öğrencisi olan Seda Özbay, aslen Malatyalı ve yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Seda Hanım, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla yüksek lisans eğitimini tamamlamak istediğini söylüyor.

1978 İstanbul doğumlu ve aslen Çorumlu olan Adem Şenel, grafik tasarım işleriyle uğraşıyor. Evli ve 4 çocuk babası olan Adem Bey, yarışmaya kızlarının ısrarı üzerine katılıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM