4 TEMMUZ KİMMİLYONER OLMAK İSTER

4 TEMMUZ KİMMİLYONER OLMAK İSTER

Mustafa Gürel 50 Bin TL değerindeki soruya ne cevap verdi? Sunumunu ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun üstlendiği fenomen yarışma programı “Kim Milyoner Olmak İster” son bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitledi. Mustafa Gürel’in yarıştığı esnada sorulan 50.000 TL değerindeki soru ise geceye damga vurdu. 1990 doğumlu olan genç yarışmacı, aslen Ankaralı olduğunu ifade etti. 1990 doğumlu olan […]

Mustafa Gürel 50 Bin TL değerindeki soruya ne cevap verdi?

Sunumunu ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun üstlendiği fenomen yarışma programı “Kim Milyoner Olmak İster” son bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitledi. Mustafa Gürel’in yarıştığı esnada sorulan 50.000 TL değerindeki soru ise geceye damga vurdu.

1990 doğumlu olan genç yarışmacı, aslen Ankaralı olduğunu ifade etti.

1990 doğumlu olan genç yarışmacı, aslen Ankaralı olduğunu ifade etti.

Yemek yapmayı, yeni yerler keşfetmeyi, bisiklet sürmeyi çok sevdiğini dile getiren yarışmacı sempatik tavırlarıyla dikkatleri üzerine çekti.

8. soruya ulaşmayı başaran yarışmacı, “Türkiye Dışişleri Bakanlığının “Ülke İsimleri ve Tanımlamaları Listesi”ne göre, hangi ifade doğru değildir?” sorusuyla karşılaştı.

“A- Rusya uyruklu olan Rus’tur”, “B- Belarus uyruklu olan Belaruslu’dur”, “C- Azerbaycan uyruklu olan Azeri’dir” ve “D- Şili uyruklu olan Şililidir” seçenekleri arasında kararsız kalan yarışmacı risk almak istedi.

50.000 TL değerindeki soruda risk alan Gürel, C-Şıkkı “C- Azerbaycan uyruklu olan Azeri’dir” seçeneğinde karar kıldı.Doğru yanıtın C şıkkı olduğunu gören yarışmacı büyük bir sevinç yaşadı.

200.000 TL değerindeki soruya kadar ulaşmayı başaran yarışmacı çekilme kararı aldı ancak performansı sosyal medyada büyük beğeni topladı.

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM