Kim milyoner olmak ister 1 milyonluk soru

Kim milyoner olmak ister 1 milyonluk soru

Batu Alıcı Kim Milyoner olmak İster sorusunu bildi mi? Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 3 yıl önce Arda Ayten isimli bir yarışmacı milyonluk soruya ulaşarak doğru yanıtlamış ve büyük ödülü kazanmıştı. Peki, Kim Milyoner Olmak İster 1 milyonluk soru ne zaman. BATU LICI KİMDİR? Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında uzun bir sürenin ardından bir ilke […]

Batu Alıcı Kim Milyoner olmak İster sorusunu bildi mi?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 3 yıl önce Arda Ayten isimli bir yarışmacı milyonluk soruya ulaşarak doğru yanıtlamış ve büyük ödülü kazanmıştı. Peki, Kim Milyoner Olmak İster 1 milyonluk soru ne zaman.

BATU LICI KİMDİR? Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında uzun bir sürenin ardından bir ilke imza atarak 1 milyon değerindeki soruyu gören yarışmacı Batu Alıcı Boğaziçi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği öğrencisidir.

Bursalı ve 20 yaşında olan yarışmacının annesi tekstil, babası ise makine mühendisidir. Sporla yakından ilgilenen Batu Alıcı, basketbol ve tenisin yanı sıra Kayak Sporuna ilgi duymaktadır. Okulun kayak takımında yer alan Batu Alıcı eğitim hayatına devam etmektedir.

İşte bir milyon değerindeki soru

Hangisi dede korkut hikayelerindeki karakterlerden biri değildir?

A:BALA HATUN B:BANU ÇİÇEK C:BAMSİ BEYREK C:BAYINDIRHAN

DOĞRU CEVAP:A BALA HATUN

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM