Kim Milyoner Olmak İster Şeçmeleri

Kim Milyoner Olmak İster Şeçmeleri

  Kim Milyoner Olmak İster?” programının Edirne yarışmacı seçmeleri, 6 Ocak 2020 Pazartesi günü saat 10.00’da Edirne Erasta AVM’de gerçekleşecektir. Milyoner olmak Kim Milyoner Olmak İster başvuru nasıl yapılır  Kim Milyoner Olmak İster başvuru sonuçları [yasr_overall_rating] Geçmişten günümüze insanlar televizyon programlarını izlemekten zevk alır. Özellikle de televizyon programları arasında bilgi yarışmaları çoğunlukla tercih meselesidir. Eğitirken […]

 

Kim Milyoner Olmak İster?” programının Edirne yarışmacı seçmeleri, 6 Ocak 2020 Pazartesi günü saat 10.00’da Edirne Erasta AVM’de gerçekleşecektir. Milyoner olmak

Kim Milyoner Olmak İster başvuru nasıl yapılır  Kim Milyoner Olmak İster başvuru sonuçları

[yasr_overall_rating]

Geçmişten günümüze insanlar televizyon programlarını izlemekten zevk alır. Özellikle de televizyon programları arasında bilgi yarışmaları çoğunlukla tercih meselesidir. Eğitirken eğlendiren eğlendirirken ölen ölçerken heyecanlandıran bu programlar büyük izleyici kitlelerine sahiptir. Hepimiz ekranlara kitlenmiş sorulan soruların cevabını görmeye beklerken kimi zaman mutlu olur kimi zaman ise ‘’nasıl bilemedim’’ duygusuna kapılırız. Peki ekrana kitlenmiş izlerken bu insanların programa yarışmacı kimliğiyle nasıl katıldığını hiç düşündük mü? Yarışmacılar nasıl seçilir? Nasıl bir başvuru yapılır? Elemeler neye göre yapılır? Ekranlar da uzun zamandır yerini alan ve büyük izleyici kitlesi elde eden Kim Milyoner Olmak İster? Programı meraklandıran sorularıyla hala daha ekranlarda yerini korumaktadır.

2 Ağustos 2011 yılından beridir ekranlarda olan Kim Milyoner Olmak İster her sene değişen sunucularıyla da ilgi çekmektedir.

2014’ten itibaren Kenan Işık’ın önderliğinde başarılı grafiğini devam ettiren Kim Milyoner Olmak İster daha sonrasında Selçuk Yöntem, Murat Yıldırım gibi isimlere sunucu koltuğunu bırakmıştır.

Şu an da ise sunuculuğunu Kenan İmirzalıoğlu’nun üstlendiği Kim Milyoner Olmak İster tüm hızıyla devam etmektedir.

Peki Kim Milyoner Olmak İster programına nasıl katılırız?

 

Kim Milyoner Olmak İster başvuru nasıl yapılır?

Yarışma başvuru formu tıklanır

-Boyutu en fazla 2 MB olan yeni çekilmiş bir adet fotoğraf

-T.C. kimlik no.

-Ad soyad

-Doğum yılı

-Cinsiyet

-Doğduğunuz Şehir

-Yaşadığınız Şehir

-Ailenizin yaşadığı şehir

-Aslen nerelisiniz

-Ev, iş, cep telefonu

-En son mezun olunan okul, bölüm

-Şu an okuduğunuz okul

-E-posta adresiniz

-Mesleğiniz

-Annenizin mesleği

-Babanızın mesleği

-Yaşadığınız ve devam etmekte olan bir sağlık sorununuz var mı?

-Konuştuğunuz diller

-Medeni durumunuz

-Çocuğunuz var mı

-Hobileriniz

-En beğendiğiniz 3 kitap

-En beğendiğiniz 3 film

-Okuduğunuz dergi ve gazeteler

-Dinlediğiniz müzik türleri nedir

-Özel bir yeteneğiniz var mı

-Yurt dışında nereleri gördünüz

-Daha önce kim milyoner olmak ister?’ de mülakat görüşmesine katıldınız mı

-Daha önce bir yarışma programına katıldınız mı

-Programda hedeflediğiniz para ödülü ne kadar

-Hedeflediğiniz para ödülünü kazanırsanız ne yapacaksınız

-Kendinizi nasıl tanımlarsınız

-Bir milyon değerindeki soruyu siz soracak olsanız ne sorardınız

-Sormuş olduğunuz bir milyon değerindeki sorunun cevabı nedir

Bu bilgileri verdikten hemen sonra değerlendirilmeye alınıyorsunuz. Stüdyosu Bahçelievler de bulunan Kim Milyoner Olmak İster? ATV programı çok fazla ziyaretçi almaktadır. Yarışmak isteyen binlerce insan tarafından bu başvuru formları araştırılıyor. Az önce de bahsedildiği üzere iki mülakattan oluşan yarışma tüm ön elemelerden sonra sizleri ekrana taşıyor. Yıllardır gelenek haline gelmiş olan yarışmada başvuru koşulları oldukça fazla olmakla birlikte gelişmiş insanların seçildiğini söylememiz gerekiyor.

Kim Milyoner Olmak İster WhatsApp başvuru

Kimmilyoner olmak ister whatsApp başvurusu nasıl yapılır Tıklayıp öğrenin

Kim Milyoner Olmak ister programına internet üzerinden başvurular yapıldığı gibi WhatsApp üzerinden de artık başvurular kabul edilmektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte medya kanalları da artık ilk olarak haber yollama ile başlayan WhatsApp kullanımı artık yarışmalar ile de devam edecek. WhatsApp ile artık alınan başvuruların daha hızlı sonuçlandığını söylenmektedir.

Kim Milyoner Olmak İster programına başvuru yapabilmeniz için 18 yaşını doldurmuş olmanız ilk etapta yeterli olacaktır. Programa 0553 043 4343 adlı telefon numarasından WhatsApp ile başvuru yapabilirsiniz. Kim Milyoner Olmak İster programına WhatsApp ile yapılan başvuru da yukarıda yer alan şartlar ile ilgili video çekip yollamanız gerekmektedir.

Kim Milyoner Olmak İster programı son yıllarda sosyal medyada bir hayli fazla ilgi görmekle beraber artık yepyeni sürekli değişen sunucuları ile de reyting rekorları kırmaya devam etmektedir.

Kim Milyoner Olmak İster yarışması başvuru sonuçları

Atv ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışma programının başvuru sonuçları Sitemizde yayınlanmaktadır Başvuru sonuçlarının açıklanması ile birlikte mülakata katılacak kişiler telefon ile aranmaktadırlar.

Kim Milyoner Olmak İster yarışma programına katılmayı hak eden kişiler telefon numarası ile ulaşılmaktadır. Başvuru sonuçlarını gün, gün takip etmek isterseniz ise her gün Sitemize ’ne göz atarak başvuru numaralarınıza bakabilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru yaptım durum nedir?

Başvuru sonuçlarını takip ederek durumunuzu öğrene bilirsiniz.

  • Aradılar ve ön görüşmeye cağırdılar şimdi ne olacak süreç nasıl işleyecek.?

Eger ki yarışma tarafından aranır sanız sizi tanımaya ve vermiş olduğunuz bilgileri taşıyıp taşımadıgınıza bakmaktadırlar.

  • Aradılar ön görüşme sağladım şimdi ne olacak?

Bundan sonraki süreçte 3  Adet mülakat sizleri bekliyor olacak , bu 3 mülakatı geçerseniz yarışmaya hak kazanacaksınız.

  • Mülakatlarda ne tip sorular soruluyor?

Ön mülakatlarda sizleri tanımak için vermiş oldugunuz bilgiler doğrultusunda size sorular sorulmaktadır , sonrandaki mülakat soruları ise yarışma içerisinde oldugu gibi genel kültürünüzü ölçmeye yönelik sizleri zorlayabilecek veya çok kolay sorulardır .

  • Tüm mülakatları geçtim direk yarışasa bilecekmiyim.?

her bölümde 13 Adet yarışmacı seçiliyor ve bu yarışmacılar yönetmenin isteği üzerine yarışmaya katılıyorlar  , 13 kişi içerisinde olup süre yetmediği durumlarda yarışma hakkınız doluyor , ve tekrardan yarışmaya başvurup mülakat süreçlerini geçmeniz gerekmektredir.

kim milyoner olmak ister whatsapp numarasi 0553 043 43 43

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM