Yılbaşı Özel Yayını: 31 Aralık 2019 Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacıları ve Soruları

Yılbaşı Özel Yayını: 31 Aralık 2019 Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacıları ve Soruları

On bir yıllık evli ve bir çocuk annesi olan 36 yaşındaki Seçil Uçar Akbulut, aslen Ordulu ve yarışmaya Samsun’dan katılıyor. Babasının vasiyeti üzerine Abant İzzet Baysal Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Bölümünden mezun olan Seçil Hanım’ın avukat olmak gibi bir hayali varmış. Temizlik hastası olduğunu ve bunun tedavisi için terapiste bile gittiğini belirten Seçil Hanım, yarışmada ödül […]

On bir yıllık evli ve bir çocuk annesi olan 36 yaşındaki Seçil Uçar Akbulut, aslen Ordulu ve yarışmaya Samsun’dan katılıyor. Babasının vasiyeti üzerine Abant İzzet Baysal Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Bölümünden mezun olan Seçil Hanım’ın avukat olmak gibi bir hayali varmış. Temizlik hastası olduğunu ve bunun tedavisi için terapiste bile gittiğini belirten Seçil Hanım, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayı oğlunun eğitim hayatı ve annesiyle kayınvalidesini Umre’ye göndermek için kullanacağını söylüyor.

60.000 TL değerindeki 10. soru:

60.000 TL değerindeki 9. soru:

30.000 TL değerindeki 8. soru:

Aslen Amasyalı olan ve yarışmaya İzmir’den katılan 23 yaşındaki Muharrem Mert Şenol, Ege Üniversitesi Felsefe Bölümünü 2. sınıfta eski kız arkadaşının felsefe bölümünü okumasını istememesi üzerine bırakmış. Şu anda Dokuz Eylül Üniversitesi Tarih Bölümünde okuyan, bir yandan da bir markette mağaza personeli olarak çalışan Mert Bey, yarışmada ödül kazanırsa, bu parayla Azerbaycan tatili yapmak istediğini söylüyor.

Aslen Uşaklı olan ve yarışmaya İstanbul’dan katılan 32 yaşındaki , Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü mezunu. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden de mezun olan Nihal Hanım, bir devlet okulunda anaokulu öğretmeni olarak çalışıyor. Nihal Hanım, yarışmaya sadece para ödülü için gelmediğini, ileride dizi oyuncusu olmak istediğini de söylüyor.
23 yaşında olan ve yarışmaya İstanbul’dan katılan, Esenyurt pazarında babasıyla birlikte sebze meyve satıyor. Pazarda çektiği videolarla sosyal medyada fenomen olduğunu belirten Cemal Bey, yarışmada ödül kazanırsa bu parayla bir giyim mağazası açmak istediğini söylüyor.
Yarışmaya İstanbul’dan katılan 23 yaşındaki Pelin Söğüt, Bilgi Üniversitesi Ekonomi Bölümünden bu sene mezun olmuş. Özel bir şirkette finans bölümünde çalışma hayatına başlayacak olan Pelin Hanım, 4 yaşından beri jimnastik sporuyla ilgileniyor.

30.000 TL değerindeki 8. soru:

1963 İstanbul doğumlu, aslen Erzincanlı olan Ragıb Yüce Uyanık, evli ve bir çocuk babası. Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümünden mezun olduktan sonra yüksek lisansını Özyeğin Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamış olan Yüce Bey, uluslararası factoring uzmanı olarak çalışıyor ve ileride yurt dışında uluslararası bir factoring şirketinin danışmanlığını yapabilmek için kendisini geliştirdiğini söylüyor. On senedir yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak da çalışan Yüce Bey, bir yandan da uluslararası factoring konulu bir kitap yazıyor.

Doğma büyüme Gaziantepli olan 35 yaşındaki Erhan Kemal Kahraman, Kafkas Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi mezunu. Evli ve ikiz çocuk babası olan, sekiz yaşından beri amatör olarak tiyatro oyunculuğu yapan Kemal Bey, Gaziantep’te veteriner hekim olarak çalışma hayatına devam ediyor.

19 yaşında olan ve eğitim hayatı sebebiyle yarışmaya Kayseri’den katılan Ahsen Usta, Erciyes Üniversitesi Felsefe Bölümü öğrencisi. İleride akademisyen olmak isteyen Ahsen Hanım, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayı ailesine fazla yük olmamak ve yüksek lisans eğitimi almak için kullanacağını söylüyor.

1962 Rize doğumlu olan ve yarışmaya İstanbul’dan katılan , bugüne kadar on üç farklı işte çalışmış. Şu anda trafik ve çevre eğitmeni olarak çalışan Gökhan Bey, evli ve iki çocuk babası.

kim milyoner olmak ister basvuru sonuclari

kim milyoner olmak ister başvuru whatsapp

kim milyoner olmak ister başvuru sonucu ne zaman belli olur

kim milyoner olmak ister başvuru sorgulama sabah gazetesi

kim milyoner olmak ister basvuru takibi

kim milyoner olmak ister basvuru sorgula

kim milyoner olmak ister basvuru sorgulama

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM